Dzieci młodsze (do 5 lat)

 1. Czarodziejski świat magii
  Magiczne różdżki, zaklęcia, wielkie czarodziejskie kapelusze, a także magiczne mieszanki kwiatów i ziół. Takie atrakcje czekają na dzieci podczas przyjęcia w czarodziejskim świecie pełnym magii. Każdy będzie mógł poczarować, wymyślić własne zaklęcia czy stworzyć wielogłowego smoka. Te niezwykłe atrakcje sprawią, że magiczne urodziny na długo pozostaną w naszej pamięci.
 2. Na baśniowym dworze
  Czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie życie bez odrobiny magii? Z pewnością nie! Na tym przyjęciu dzieci przeniosą się w światy dobrze nam znane z bajek i baśni. Wspólnie zastanowimy się jak to byłoby być księżniczką i rycerzem, mieszkać z krasnoludkami, zobaczyć w lesie chatkę z piernika czy wznieść się wysoko na miotle…
 3. Zagadkowe safari
  Co może zdarzyć się na prawdziwym safari? Z pewnością coś zupełnie niecodziennego! Podczas tych urodzin chcemy zaprosić dzieci na niezwykłą podróż. Wspólnie zastawimy się jak duży jest hipopotam oraz czy małpki naprawdę są takie milutkie? Na te oraz inne pytania poszukamy odpowiedzi pokonując specjalnie przygotowane wyzwania.
  Scenariusz bazuje na prostych zabawach i opowieściach z wykorzystaniem pacynek.