Rabaty

Oto lista Partnerów Karty Klubu Myszki Norki, u których otrzymacie rabaty i promocyjne oferty.

Klamerka – warsztaty i zajęcia dla dzieci

Klamerka to unikalne miejsce warsztatów przykładające ogromną wagę do swobodnego rozwoju, wspierające dzieci w samodzielnych działaniach, nastawione na ścisłą współpracę z rodzicami. Prowadzone warsztaty skoncentrowane są na poznawaniu świata za pomocą wielu zmysłów, edukację poprzez swobodną i kreatywną zabawę z rówieśnikami w atmosferze akceptacji, wsparcia i wzajemnego poszanowania.

 • 10% rabatu na warsztaty prowadzone w Klamerce

KOFIFI – kawiarnia i sklep z zabawkami

Klimatyczne miejsce na warszawskim Żoliborzu, znajdujące się nieopodal Parku Żeromskiego  zaprasza Klubowiczów do wspólnej zabawy w miłej atmosferze i przystosowanej do tego przestrzeni. Goście oprócz wyśmienitej kawy czy herbaty, zjedzą tu ciepły posiłek oraz smakowity deser, a w wolnych chwilach mogą skorzystać z szerokiej oferty zajęć dla dzieci i rodziców takich jak: warsztaty, spotkania autorskie czy wystawy. Kofifi to także sklep i księgarnia o bardzo szerokim asortymencie. Na wyjątkowe okazje Kawiarnia poleca się na zorganizowanie przyjęcia, a księgarnia i sklep  na zakup niebanalnych i ciekawych prezentów dla najmłodszych.

 • Kawiarnia – rabat 10% na wszystkie produkty dostępne w menu po okazaniu Karty Klubowicza,
 • Urodziny  – rabat 10% na zorganizowanie urodzin w Kofifi po okazaniu Karty Klubowicza,
 • Sklep internetowy – rabat 5% na produkty w sklepie internetowym – nie dotyczy książek. Rabat będzie się uaktywniał po wpisaniu kodu rabatowego (zainteresowanych rabatem zapraszamy do kontaktu z Klubem Myszki Norki).

Klubokawiarnia ITePe

Klubokawiarnia ITePe znajdująca się na warszawskim Grochowie stworzona z myślą o dzieciach, ich rodzicach i opiekunach oprócz serwowania klasycznej kawy i herbaty, podawania koktajli i prawdziwego kakao czy świeżo wyciskanych soków, zaprasza także na ciasta domowe, gofry, śniadania i słone przekąski. Miejsce pochwalić może się szerokim wyborem gier planszowych możliwych do wypożyczenia.  Podczas wizyt w lokalu można zanurzyć się w lekturze przewodników turystycznych, a w trakcie ciepłych dni odpocząć w zacisznym ogródku. Całe piętro przeznaczone jest na miejsce do zabawy, na gości czeka szeroka oferta zajęć dodatkowych, wydarzeń i spotkań organizowanych w lokalu.

 • 15 % rabatu na całe menu z wyjątkiem napojów butelkowych oraz 10% rabatu na zajęcia odbywające się w Klubokawiarni z wyłączeniem zajęć odbywających się w czwartki pt. Smykonutki.

Lemoniadowy Joe – kawiarnia rodzinna

Kawiarnia Lemoniadowy Joe jest unikalnym lokalem na mapie Warszawy znajdującym się w dzielnicy Bielany. Dzieci odnajdą się wśród kulek na trójpoziomowym placu zabaw, dorośli odetchną zaspokajając swój apetyt, częstując się wyborną kawą, herbatą, koktajlami, czy zdrowymi przekąskami. W ofercie Lemoniadowego Joe odnajdziecie wiele zajęć dla dzieci, a także możliwość organizacji imprez, takich jak urodziny.

 • 2 godziny w cenie 1 lub 1 godzina za pól ceny + butelka wody – za okazaniem Karty Klubu Myszki Norki.

Klubokawiarnia Ansekabanse

Klubokawiarnia Anse Kabanse to idealne miejsce na organizację rodzinnych imprez okolicznościowych, a także spędzanie aktywnie wolnego czasu.  W swojej ofercie posiadają szeroki wybór różnorodnych zajęć i warsztatów dla dzieci. Podczas gdy dzieciaki bawią się w najlepsze na Sali Zabaw, rodzice mogą znaleźć chwilę dla siebie przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty oraz skosztować pysznych przekąsek i deserów.

 • darmowy wstęp na Salę Zabaw na 1 godzinę.

Klubokawiarnia Miś

Znajdująca się w gmachu Muzeum Warszawskiej Pragi Klubokawiarnia Miś to kameralne miejsce, które zaprasza na pyszną, aromatyczną kawę, herbatę, deser, a także wyśmienite śniadania, lunche czy dania z grilla – również w wersji bezmięsnej. Miś organizuje także liczne wydarzenia, takie jak: koncerty, wystawy czy spektakle teatralne, a w spokojniejsze dni oferuje duży wybór gier planszowych do wypożyczenia.

 • 15% rabatu na całe menu Klubokawiarni.

Kawiarnia Pożyteczna

Klubokawiarnia Pożyteczna jest zacisznym, rodzinnym lokalem – przyjaznym dla wszystkich gości, gdzie można uciec od codziennego zgiełku i pośpiechu. Kawiarnia jest wyjątkowym miejscem oferującym pyszne i zdrowe śniadania, różnorodne lunche, smakowite desery oraz aromatyczną kawę i herbatę. Ich specjalnością jest ciasto śliwkowe, sernik czy tarta z mango. Dla miłośników kuchni bezmięsnej polecają stek z kalafiora czy wegańskie pierogi. Klubokawiarnia Pożyteczna zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami!

 • 15% rabatu na całe menu Klubokawiarni.

Ministerstwo Tajemnic ul. Kanonicza 11/1, Kraków

Ministerstwo Tajemnic to magiczne miejsce, w którym serwowane są najwyższej jakości tajemne mikstury i eliksiry! W karcie znaleźć można wytrawne potrawy z dyni takie jak zapiekanka czy zupa krem oraz wyśmienite śniadania!

 • 10% zniżki na zakupy z menu (UWAGA: podany rabat nie dotyczy napojów alkoholowych oraz gadżetów ze sklepiku).

Dziórawy Kocioł

Kawiarnia ukryta głęboko w piwnicy wielusetletniej kamienicy przy ulicy Grodzkiej 50/1 w Krakowie. W menu odnaleźć można m. in.: kawy, herbaty, czarodziejskie wypieki, magiczne eliksiry, przekąski i wiele innych! W kawiarni odbywają się pokazy magii, na miejscu dostępne są gry planszowe oraz sklepik ze słodyczami.

 • 10% zniżki na zakupy z menu (UWAGA: podany rabat nie dotyczy napojów alkoholowych oraz gadżetów ze sklepiku).

Inna bajka.miejsce spotkań

Połączenie kawiarni- na parterze i przestrzeni dla dzieci – na piętrze. Pyszne propozycje dostępne w menu i wiele pomysłów na ciekawe zajęcia dla dzieci w jednym miejscu. W menu odnaleźć można między innymi: śniadania i lunche a także gofry, lody, ciasta, ciasteczka, świeże wyciskane soki, lemoniadę oraz pyszną kawę*.

 • 10% zniżki na zakupy z całego menu.

Pizza Eataliano

Restauracja Pizza Eataliano – w ofercie odnaleźć można między innymi: tradycyjną włoską pizzę, domowe makarony, sałatki oraz dania z grilla. Na najmłodszych gości czeka specjalne menu dziecięce. *

 • 20% rabatu na wszystkie pozycje z karty menu głównego z wyłączeniem alkoholi i aktualnych promocji.

Grunt i Woda

Klubokawiarnia nad Wisłą. W ofercie między innymi: przekąski i napoje, niezwykłe wydarzenia – idealne rozwiązanie na lato w mieście.*

 • 10% rabatu na cały asortyment

Teatr Kamienica

Mała Kamienica – spektakle dla dzieci w ramach autorskiego programu kulturalno-edukacyjnego Teatru Kamienica skierowanego do młodych widzów.

 • informacje o aktualnych promocjach dostępne na naszym Facebook’u

Kinderplaneta

Place zabaw na terenie całej Polski.

 • 2 godziny w cenie jednej lub 1 godzina w cenie pół godziny

Fikołki

 • 50% zniżki na sali zabaw

Pizzeria Złota 65

 • 10% zniżki na pizze i dania główne (do zniżki nie wliczają się napoje)*

Kluboksięgarnia Radio Telewizja

 • 10% zniżki na cały asortyment