Kino Myszki Norki

PRAHA_KINO_WERSJA_WERTYKALNA_RGB-01
Kategoria:

Zajęcia artystyczne

Termin:

12 stycznia 2019
godz. 10:00

Adres:

Kino Praha, ul. Jagiellońska 26
Warszawa

wydarzenie już się odbyło

Kino Praha i Klub Myszki Norki zapraszają na Kino Myszki Norki w Kinie Praha!

Opis wydarzenia

Zapraszamy na Kino Myszki Norki w Kinie Praha, czyli „Oglądanie, gadanie, działanie” – pokazy bajek połączone z warsztatami twórczymi. Wraz z Myszką Norką obejrzymy ciekawe, emocjonujące bajki, których fabuła stanie się pretekstem do rozmowy o ważnych sprawach, wartościach, ludziach i świecie.

Treść filmów będzie też inspiracją do działań i zabaw muzycznych, plastycznych i ruchowych animowanych przez Myszkę Norkę. Seans filmowy w połączeniu z warsztatami twórczymi pobudzi zaangażowanie, wyobraźnię i aktywność uczestników, przyniesie dobrą rozrywkę, a dzięki temu usprawni i zwiększy potencjał dziecka!

Podczas seansu obejrzymy polsko-słowacki serial animowany, zrealizowanym na podstawie książek napisanych przez Joannę Sorn-Garę – Pan Toti. Pan Toti jest małym człowieczkiem. mieszka w pniu starego drzewa. Pod podłoga ukrywa kopalnię, w której codziennie poszukuje skarbów. W każdym odcinku Pan Toti wykopuje przedmiot, który staje się centralnym punktem fabuły. Pomysłowe operowanie czarodziejskim motywem stwarza mnóstwo zabawnych i zadziwiających sytuacji. Serial o Panu Totim zawiera elementy edukacyjne oraz treści wychowawcze.

Pokazy są bezpłatne dla osób zapisanych. Jedno dziecko może wejść tylko z jednym opiekunem!

Pozostałe osoby – 10 zł.

Czas trwania ok. 1,5 h.