Kino Myszki Norki

PRAHA_KINO_WERSJA_WERTYKALNA_RGB-01
Kategoria:

Zajęcia artystyczne

Termin:

10 czerwca 2017
godz. 10:00

Adres:

Kino Praha, ul. Jagiellońska 26
Warszawa

wydarzenie już się odbyło

Kino Praha i Klub Myszki Norki zapraszają na Kino Myszki Norki w Kinie Praha!

Opis wydarzenia

Zapraszamy na Kino Myszki Norki w Kinie Praha, czyli „Oglądanie, gadanie, działanie” – pokazy bajek połączone z warsztatami twórczymi. Wraz z Myszką Norką obejrzymy ciekawe, emocjonujące bajki, których fabuła stanie się pretekstem do rozmowy o ważnych sprawach, wartościach, ludziach i świecie.

W trakcie spotkań pokażemy pełen kolorów i humoru polski serial dla dzieci „Agatka”, w którym świat realny jest równie ważny, co świat wyobrażony. Tytułowa bohaterka to kilkuletnia dziewczynka, która wraz ze swoim chomikiem Cyrylem bierze udział w licznych przygodach. I choć za każdym razem ich punktem wyjścia są zdarzenia lub przedmioty z najbliższego otoczenia Agatki i jej rodziny, to główna część opowieści dzieje się w świecie wyobraźni głównej bohaterki. Wyprawy do wymyślonych przez Agatkę krain często pomagają dziewczynce w rozwiązywaniu problemów realnego świata i zrozumieniu codziennych spraw, pozwalają oswoić lęki, uczą odpowiedzialności i porządku. Filmowe losy Agatki ubarwiają dodatkowe postaci pojawiające się w kolejnych odcinkach.

Treść filmów będzie też inspiracją do działań i zabaw muzycznych, plastycznych i ruchowych animowanych przez Myszkę Norkę. Seans filmowy w połączeniu z warsztatami twórczymi pobudzi zaangażowanie, wyobraźnię i aktywność uczestników, przyniesie dobrą rozrywkę, a dzięki temu usprawni i zwiększy potencjał dziecka!

Pokazy są bezpłatne dla osób zapisanych. Jedno dziecko może wejść tylko z jednym opiekunem!

Pozostałe osoby – 10 zł.

Czas trwania ok. 1,5 h.