Kino Myszki Norki

PRAHA_KINO_WERSJA_WERTYKALNA_RGB-01
Kategoria:

Zajęcia artystyczne

Termin:

11 marca 2017
godz. 10:00

Adres:

Kino Praha, ul. Jagiellońska 26
Warszawa

wydarzenie już się odbyło

Kino Praha i Klub Myszki Norki zapraszają na Kino Myszki Norki w Kinie Praha!

Opis wydarzenia

Zapraszamy na Kino Myszki Norki w Kinie Praha, czyli „Oglądanie, gadanie, działanie” – pokazy bajek połączone z warsztatami twórczymi. Wraz z Myszką Norką obejrzymy ciekawe, emocjonujące bajki, których fabuła stanie się pretekstem do rozmowy o ważnych sprawach, wartościach, ludziach i świecie.

W trakcie spotkań pokażemy nowy polski serial dla dzieci „Rodzina Treflików”. Radośni bohaterowie w każdym odcinku bajki zabierają najmłodszych w podróż do świata pełnego magii i bliskich, codziennych spraw. Serial promuje przyjazną i otwartą postawę wobec innych, zachęca małych widzów do odkrywania świata i pokazuje, że nowa przygoda może czaić się tuż za rogiem. Każdy odcinek serialu zawiera dwie piosenki, które albo stanowią zabawny komentarz do bieżących wydarzeń albo humorystyczne rozwinięcie akcji. Piosenki przybliżają dzieciom różne style muzyczne – od operowych arii, przez poezję śpiewaną po dziecięce kołysanki. „Rodzina Treflików” to pierwsza polska produkcja animowana na szeroką skalę, wykorzystująca technologię wydruku 3D. Serial kierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Treść filmów będzie też inspiracją do działań i zabaw muzycznych, plastycznych i ruchowych animowanych przez Myszkę Norkę. Seans filmowy w połączeniu z warsztatami twórczymi pobudzi zaangażowanie, wyobraźnię i aktywność uczestników, przyniesie dobrą rozrywkę, a dzięki temu usprawni i zwiększy potencjał dziecka!

Pokazy są bezpłatne dla osób zapisanych. Jedno dziecko może wejść tylko z jednym opiekunem!

Pozostałe osoby – 10 zł.

Czas trwania ok. 1,5 h.