Eldorado

eldorado
Kategoria:

Place zabaw

Termin:

18 września 2015
godz. 11:00

Adres:

Sala zabaw Eldorado, ul. Powstańców Śląskich 126 lok. 44p (Galeria Handlowa Bemowo)
Warszawa

Dodatkowe informacje:

Wydarzenie dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat.

wydarzenie już się odbyło

Wspólne czytanie i zabawa na placu zabaw Eldorado!

Opis wydarzenia

Zapraszamy na zajęcia z Myszką Norką na sali zabaw Eldorado! Na początek przez 15-20 min. będziemy wspólnie z Myszką czytać niesamowite opowieści, a potem przez godzinę hasać po pełnym atrakcji placu zabaw!

Eldorado to sala zabaw stwarzająca bajkowy świat małego żeglarza, który podróżując po morzach i oceanach zwiedza wiele wspaniałych zakątków i poznaje mnóstwo interesujących osób. Sala posiada konstrukcję zabawową stylizowaną na statek piracki. Stwarza to najmłodszym nieograniczone możliwości zabawy, kreatywności i realizowania swoich pomysłów, a konstrukcja labiryntów, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami to miejsce, które czasami jest żaglowcem Sindbada, a innym razem tym, co sobie wyobrazicie.

Plac zabaw dostosowany do różnych grup wiekowych:
– dla najmłodszych w wieku 2-5 lat jest miejsce na wyspie skarbów z zabawkami, a także czarodziejską toaletką, przy której można pomalować sobie buzię i zamienić się w wymarzoną bajkową postać,
– na dzieci w wieku 6-12 lat czeka zabawa na statku będącym ogromnym labiryntem ze zjeżdżalniami, przeciskaczami, mostami, basenem z piłeczkami, torem przeszkód.

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-12 lat. Na plac zabaw wchodzimy w skarpetkach.

Spotkanie jest bezpłatne i trwa ok. 1,5 godziny.

Zajęcia organizowane we współpracy z salą zabaw Eldorado.