Charytatywny Maraton Zumba

zumba-logo
Kategoria:

Imprezy okolicznościowe

Termin:

24 marca 2018
godz. 17:00

Adres:

XCIV LO im. Gen. Stanisława Maczka, ul. Gwiaździsta 35
Warszawa

wydarzenie już się odbyło

Charytatywny Maraton Zumba®Fitness & Salsation dla dorosłych.

Opis wydarzenia

24 marca 2018 r. w godz. 17:00-20:00 zapraszamy osoby dorosłe na Charytatywny Maraton Zumba®Fitness & Salsation do hali sportowej w XCIV Liceum Ogólnokształcącym im. Gen. Stanisława Maczka przy ul. Gwiaździstej 35 w Warszawie.

Imprezę poprowadzą instruktorzy z licencjami Zumba Fitness oraz Instruktorzy Salsation Elite z Olsztyna, Kielc, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Warszawy.

Cena biletu – 30 zł. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na organizację zajęć tanecznych dla dzieci podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” – formacje taneczne Norka’Dance.

Zumba wywodzi się z połączenia tańców latynoamerykańskich i elementów  fitness. Przebojem wkroczyła na sale ćwiczeń i taneczne parkiety. Pełna energii i radości ma już swoje stałe grono fanów. Dzięki nieskomplikowanej choreografii tańczyć ją mogą wszyscy.

Salsation to połączenie treningu funkcjonalnego oraz różnych stylów tanecznych. Opiera się na radości, która niesie taniec, ruch, ale także kładzie mocny nacisk na muzycznej interpretacji poszczególnych choreografii. Łączy  technikę tańca, muzykalność, trening funkcjonalny i oczywiście świetną zabawę.

Organizatorzy:

  • REMMIC ART UNIVERSITY,
  • Fundacja Dzieciom “Zdązyć z Pomocą”,
  • Klub Myszki Norki.

maraton-zumba-warszawa

Galeria zdjęć z wydarzenia