Archiwalne konkursy

WYNIKI KONKURSU „Najbardziej kreatywna ozdoba świąteczna”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs pt. „Najbardziej kreatywna ozdoba świąteczna” został rozstrzygnięty! Wybór zwycięzców konkursu był dla nas bardzo trudnym wyzwaniem ? Dziękujemy wszystkim osobom za nadesłane prace – które były niezwykle pomysłowe  i dzięki nim norkę naszej Myszki wypełnił piękny świąteczny klimat ? ?

Wśród zgłoszeń zostali wyłonieni Laureaci:

I. Laureatką I miejsca, zdobywając duży zestaw nagród została:

   Nikola Kamińska

II. Laureatami II miejsca, zdobywając średni zestaw nagród zostali:

 1. Bartosz Machoczek
 2. Jakub Ułanowicz

III. Laureatami III miejsca,: zdobywając mały zestaw nagród zostali:

     Bartosz i Kacper Kołodziejczyk

Ponadto podjęliśmy decyzję o przyznaniu dodatkowych wyróżnień za szczególny wkład włożony w przygotowanie prac. Wyróżnienie otrzymują:

 1. Kacper Gibert
 2. Bartosz i Jakub Hirowscy

 

Gratulujemy! ? ?

——————————————————————————————–

Wielkanoc – najbardziej kreatywna ozdoba świąteczna

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami ! gify Wielkanoc   Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę – konkurs na najbardziej kreatywną ozdobę świąteczną.

Spróbujcie przygotować kolorowe świąteczne ozdoby, a Myszka przystroi nimi swoją norkę ? Czy będą to pięknie przyozdobione pisanki czy stroik, a może świąteczna kartka z życzeniami – wszystko zależy od Waszych pomysłów i wyobraźni.

Myszka nie może się już doczekać! ?

Zasady konkursu:

Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu przez Uczestnika ozdoby związanej ze Świętami Wielkanocnymi w jednej z następujących postaci:

a) praca plastyczna      b) stroik      c) pisanka     d) wiersz.

Uczestnik konkursu może nadesłać wyłącznie 1 pracę.

Wykonane prace wraz ze zgłoszeniem należy wysłać do dnia 21.03.2021 r.

? Listownie (w przypadku prac papierowych) na adres:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Klub Myszki Norki

Grzybowska 4 /132

00-131 Warszawa

Z dopiskiem: Ozdoba świąteczna

? Na adres e-mail (w przypadku prac elektronicznych):

konkurs@myszkanorka.pl    Wpisując w temacie wiadomości: Ozdoba świąteczna

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko oraz wiek Uczestnika, imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego Uczestnika, adres e-mail, numer telefonu oraz oświadczenie, o którym mowa w punkcie I podpunkt 5 Regulaminu.

                            Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Uwaga! W celu przystąpienia do Konkursu rodzic/opiekun prawny Uczestnika zobowiązany jest wyrazić zgodę na udział Uczestnika w Konkursie oraz zapoznać się z Regulaminem i zaakceptować jego treść poprzez wysłanie wraz ze zgłoszeniem, o którym mowa w pkt. III ust. 5 Regulaminu, oświadczenia o treści: „Oświadczam, iż wyrażam zgodę na udział mojego dziecka (imię i nazwisko) w Konkursie „Wielkanoc – najbardziej kreatywna ozdoba świąteczna” organizowanym przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz że zapoznałam/-em się z treścią Regulaminu Konkursu i ją akceptuję”.

regulamin-konkursu-kmn-wielkanoc-najbardziej-kreatywna-ozdoba-swiateczna


 

WYNIKI KONKURSU „Moja pamiątka z wakacji”

Dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły swoje prace w konkursie „Moja pamiątka z wakacji”. Gratulujemy wspaniałych pomysłów, kreatywności i wysiłku włożonego w przygotowanie prac!

Wśród zgłoszeń zostali wyłonieni Laureaci:

I. Laureatami I miejsca, zdobywając nagrody w postaci vouchera na darmową pizzę średnią do trzech składników w Pizza Dominium zostali:

 1. Anna Korol – Kachkovska,
 2. Monika Wróblewska.

II. Laureatami II miejsca, zdobywając nagrody w postaci biletu na 1 godzinę zabawy z przyjacielem w dowolnej Sali Zabaw Fikołki zostali:

 1. Joanna Wróblewska,
 2. Krzysztof Wróblewski,
 3. Bartosz Kołodziejczyk.

III. Laureatami III miejsca, zdobywając nagrody w postaci zaproszenia na Przysmak Grycana do wykorzystania w lodziarniach Grycan zostali:

 1. Radosław Patan,
 2. Kacper Kołodziejczyk.

Gratulujemy! ?  ?

                                                                                                    

Moja pamiątka z wakacji  

Wakacyjny czas dobiegł już końca – za nami ponad tydzień nowej pracy i zabawy w szkołach! Chcielibyśmy jak najdłużej zatrzymać wspomnienia związane z przygodami przeżytymi podczas letniego wypoczynku. W związku z tym zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie ”Moja pamiątka z wakacji”!

myszka_z_pomyslem

Co najbardziej zapamiętaliście z tegorocznych wakacji? Jakie pozytywne wspomnienia jeszcze przez długi czas będą Wam towarzyszyć? Opowiedzcie nam o tym!

Na czym polega konkurs? Podzielcie się z nami wspomnieniami! Spróbujcie przedstawić swoją pamiątkę z wakacji. Prace możecie wykonać w formie: papierowej (praca plastyczna, wiersz, kartka z wakacji), lub elektronicznej (zdjęcie, piosenka – rozmiar pliku nie powinien przekraczać 5-6MB). Uczestnik konkursu może nadesłać wyłącznie 1 pracę.

Pracę wraz ze zgłoszeniem należy wysłać do dnia 20.09.2020 r.:

 • listownie (w przypadku prac papierowych) na adres: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, Klub Myszki Norki, ul. Grzybowska 4 /132, 00-131 Warszawa –  z dopiskiem Moja pamiątka z wakacji (decyduje data stempla pocztowego), bądź
 • na adres e-mail (w przypadku prac elektronicznych): konkurs@myszkanorka.pl –   w temacie wpisując: Moja pamiątka z wakacji.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko oraz wiek Uczestnika, imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego Uczestnika, adres e-mail, numer telefonu oraz oświadczenie, o którym mowa w punkcie I podpunkt 5 Regulaminu. ⬇️

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

 1. ? 1 nagroda dla każdego z Laureatów I Miejsca w postaci vouchera na darmową pizzę średnią do trzech składników w Pizza Dominium na terenie całej Polski (oferta ważna w lokalu, do wykorzystania do 31.12.2020 r.);
 2. ? 1 nagroda dla każdego z Laureatów II Miejsca w postaci biletu na 1 godzinę zabawy z przyjacielem w dowolnej Sali Zabaw Fikołki na terenie całej Polski (bilet zawiera wejściówkę dla Laureata oraz jego towarzysza zabawy);
 3. ? 1 nagroda dla każdego z Laureatów III Miejsca w postaci zaproszenia na Przysmak Grycana do wykorzystania w lodziarniach Grycan na terenie całej Polski.

Uwaga! W celu przystąpienia do Konkursu rodzic/opiekun prawny Uczestnika zobowiązany jest wyrazić zgodę na udział Uczestnika w Konkursie oraz zapoznać się z Regulaminem i zaakceptować jego treść poprzez wysłanie wraz ze zgłoszeniem, o którym mowa w pkt. III ust. 5 Regulaminu, oświadczenia o treści: Oświadczam, iż wyrażam zgodę na udział mojego dziecka (imię i nazwisko) w Konkursie „Moja pamiątka z wakacji” organizowanym przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz że zapoznałam/-em się z treścią Regulaminu Konkursu i ją akceptuję”.

Powodzenia!

regulamin-konkursu-kmn-moja-pamiatka-z-wakacji

pizza-dominium SALE ZABAW DLA DZIECI FIKOŁKIGrycan

       __________________________________________

Świąteczny konkurs na własnoręcznie wykonaną kartkę oraz wyjątkowe życzenia dla Myszki Norki

Zapraszamy wszystkich Klubowiczów, Podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz wszystkie chętne dzieci do udziału w świątecznym konkursie Klubu Myszki Norki!

Prześlijcie nam własnoręcznie przygotowaną kartkę świąteczną wraz z pięknymi życzeniami dla Myszki Norki z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku!

Technika pracy dowolna – uruchomcie swoją wyobraźnię i stwórzcie coś zupełnie wyjątkowego! Myszka Norka już nie może się doczekać pierwszych zgłoszeń i codziennych spotkań z Panią listonoszką!

Na Wasze prace czekamy do 6 grudnia 2019 r.,a wyniki zostaną ogłoszone już 11 grudnia!

Kartki wysyłajcie na adres:

Myszka Norka

Ul. Wrzeciono 59/21

01-950 Warszawa

Pamiętajcie o podaniu swoich danych:

Imię i nazwisko, wiek, adres do korespondencji, imię i nazwisko opiekuna, adres e-mail i nr telefonu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia! 

      __________________________________________

Konkurs kulinarny „Mistrzowie Kuchni Myszki Norki”

Klub Myszki Norki wraz z Salą Zabaw „Fikołki” organizuje konkurs kulinarny. Ma on na celu  rozwijanie zdolności kulinarnych naszych uczestników oraz promowanie zdrowego stylu życia.  Zadaniem uczestników będzie przesłanie przepisu dowolnego dania obiadowego z użyciem cukinii i/lub bakłażana, a także zdjęć ukazujących etapy przygotowania dania oraz jego efekt końcowy. Chcemy aby osoby biorące udział w naszym konkursie uruchomiły swoją kulinarną wyobraźnię i przedstawiły nam swoje propozycje obiadowe. Liczymy na oryginalne pomysły, niezwykłe smaki i mistrzowski wygląd. Prace będą oceniane przez jury, w którego składzie zasiądzie m.in. Myszka Norka.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 • zapoznać się z Regulaminem konkursu,
 • nadesłać przepis dania obiadowego, w którego skład wchodzi: cukinia albo bakłażan lub oba te składniki,
 • dołączyć 5 zdjęć, które przedstawiają etapy powstawania dania oraz efekt końcowy.

Jedna rodzina może nadesłać jedno zgłoszenie. Ze względu na rodzinny charakter konkursu zachęcamy do udziału we wspólnym gotowaniu całej rodziny. Prosimy o podanie składu całego zespołu (imiona, nazwiska uczestników oraz wiek dzieci np. Tata Krzysztof Norkowski, Mama Karolina Norkowska, syn: Karol Norkowski 8 lat).

W zgłoszeniu mailowym prosimy o umieszczenie następujących informacji:

 1. Imiona i nazwiska autorów przepisu,
 2. Przepis z wyszczególnioną listą składników potrzebnych do jego przygotowania oraz opisanym krok po kroku jego przygotowaniem,
 3. Przepis powinien mieć prostą formę, tak aby mógł być przygotowany jako danie główne oraz możliwe do odtworzenia,
 4. Do każdego przepisu należy dołączyć 5 zdjęć: wykonanych podczas przygotowania posiłku oraz zdjęć samego dania (2 zdjęcia, na których widać jak przygotowujecie potrawę, 2 zdjęcia samej potrawy jako efekt końcowy, 1 zdjęcie wspólne wszystkich kucharzy, biorących udział w przygotowywaniu potrawy),
 5. Każda rodzina może przedstawić tylko 1 przepis.

Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres mailowy: konkurs@myszkanorka.pl

Na nadsyłanie prac czekamy do 22 maja 2019 r.

Wyniki zostaną ogłoszone 24 maja 2019 r.

Wyłonimy  zwycięzców, którzy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez gościa specjalnego Julkę Cymbaluk – II Masterchef Junior.

Warsztaty odbędą się w sali kulinarnej  na Sali Zabaw Fikołki w Centrum Handlowym Arkadia, Al. Jana Pawła II 82.

Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną.

Każda nadesłana praca zostanie nagrodzona upominkiem od Klubu Myszki Norki.

Zapraszamy do udziału i życzymy wielu wspaniałych pomysłów!


 

WYNIKI KONKURSU „Mistrzowie Kuchni Klubu Myszki Norki”

 

Dziękujemy uczestnikom za tak liczny udział w konkursie „Mistrzowie Kuchni Klubu Myszki Norki” i gratulujemy wspaniałych pomysłów .

Poniżej lista zwycięzców:

 1. Maksymilian z mamą za przepis „Warzywa w sosie własnym z ryżem i bakłażanem w cieście naleśnikowym”,
 2. Klaudia z mamą za przepis „Makaron tagliatelle z cukinią i pieczarkami”,
 3. Kacper i Bartosz z mamą za przepis „Mini pizze z cukinii”,
 4. Jakub z mamą za przepis „Przysmak Myszki Norki”,
 5. Andreea i Nicolas z mamą i tatą za przepis „Zacusca z Rumunii”,
 6. Maksymilian z siostrą i mamą za przepis „Cukiniowe placuchy”,
 7. Kacper z mamą za przepis „Placuszki z cukinii”

Bardzo prosimy o kontakt mailowy w celu potwierdzenia przybycia na finałowe warsztaty.

Wielkie gratulacje należą się również pozostałym uczestnikom – czekajcie na przesyłkę od Myszki Norki!

plakat-22

 

         __________________________________________

Ozdoby świąteczne

mycha

Konkurs na własnoręcznie wykonane świąteczne ozdoby dobiegł końca! Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.

Ozdoby były tak piękne, że Myszka Norka nie mogła się zdecydować kto zajął pierwsze miejsce, więc… wygrali wszyscy!

Zwycięzców z Warszawy zapraszamy na Wieczór filmowy do sali zabaw Bajkolandia 19 stycznia o godzinie 17:30. Wspólnie obejrzymy film pt. „Gdzie jest Mikołaj”, zjemy popcorn i pobawimy się na konstrukcji. Zaproszenia na to spotkanie wysłaliśmy do Was pocztą. Do pozostałych osób, szkół i przedszkoli, które wzięły udział w konkursie zostaną doręczone paczki z niespodziankami. Wypatrujcie listonosza!

Specjalne podziękowania kierujemy do Szkoły Podstawowej im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie za zorganizowanie akcji charytatywnej. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za udział w konkursie!

Lista osób z Warszawy:
1. Dominik Jurczak
2. Hania Łada
3. Basia Prusik
4. Bartosz Kołodziejczuk
5. Julia Jabłońska
6. Jakub Błocki
7. Kuba Ułanowicz

 

Partner konkursu: Sala Zabaw Bajkolandia

logo-bez-tla