Szkółki Piłkarskie w Warszawie

Zapraszamy na bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci z niepełnosprawnościami.

myszka pilkarz mini

Zapraszamy dzieci na Szkółki Piłkarskie w Warszawie. Są to bezpłatne zajęcia integracyjne przeznaczone dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i/lub ruchowo.

Aktywność fizyczna u dzieci rozwija siłę mięśni, kształtuje koordynację wzrokowo-ruchową oraz stymuluje układ nerwowy. Zajęcia sportowe mają duży wpływ na wszechstronny rozwój dziecka, w przypadku osób niepełnosprawnych mają one funkcje rehabilitacyjną. Dzieci na naszych zajęciach zapoznają się, również ze sportem z innej strony, przede wszystkim rozwiną umiejętność pracy w grupie. Zajęcia pozbawione są elementu rywalizacji, uczymy poprzez zabawę. Doświadczenie prowadzącego zajęcia instruktora będzie kluczowym elementem w doborze ćwiczeń i zabaw ruchowych. Ćwiczenia zostaną dostosowane do poziomu sprawności fizycznej dzieci oraz do rodzaju ich niepełnosprawności. Zajęcia pozytywnie wpływają na rozwój dzieci z niepełnosprawnością nabierają pewności siebie, zyskują poczucie akceptacji, pokonują bariery w kontaktach z rówieśnikami i rehabilitują się poprzez ruch.

Obecnie prowadzimy zapisy do następujących grup:

  1. czwartki gr. I,
  2. czwartki gr. II,

Dla kogo: zajęcia przeznaczone są dla dzieci z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności w wieku 5-10 lat

Start: 8 września 2016 r.

Miejsce: Warszawa

Trener: Łukasz Mikołajczyk

Zajęcia są BEZPŁATNE

ZAPISY pod adresem mailowym:  myszkanorka@dzieciom.pl
W tytule należy napisać: Integracyjna Szkółka Piłkarska Warszawa, godzina rozpoczęcia zajęć.
W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, wiek i rodzaj niepełnosprawność dziecka, numer orzeczenia o niepełnosprawności oraz imię, nazwisko, telefon i mail kontaktowy opiekuna.

Projekt realizowany we współpracy i z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

logo_PFRON_2011_r