Norka’Dance w Katowicach

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do zapisów do nowej grupy tanecznej w Katowicach!

norkadance_logo_RGB

Klub Myszki Norki zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na Integracyjne Warsztaty Taneczne. Zajęcia adresujemy zarówno do dzieci  pełno-, jak i niepełnosprawnych. Naszym celem jest stworzyć grupę dwudziestoosobową, złożoną z dziesięciorga dzieci niepełnosprawnych i tyluż pełnosprawnych.

Treningi odbywać się będą w Katowicach, w Gimnazjum nr 9 im. R. Traugutta na ul. Krzyżowej 12, w każdą środę od 17.00 do 18.00.

Warsztaty poprowadzi Magdalena Futrzyk, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, studentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz kulturoznawstwa, ceniąca w życiu przestrzeń wyobraźni, jaką dzieci bezsprzecznie posiadają, a z której dorośli zbyt często wyrastają.

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort dzieci, prosimy o obecność rodziców na zajęciach.

Główne cele zajęć oparte są na przekonaniu o leczniczych wartościach tańca. Uczestnicy zajęć tanecznych wprowadzani są w świat choreografii i muzyki poprzez ćwiczenia ruchowe i taneczne dostosowane do potrzeb, możliwości i gustów małych tancerzy. Ruch przy muzyce stymuluje rozwój fizyczny, umysłowy i emocjonalny, pobudzając aktywność dziecka. Sprzyja ćwiczeniu koordynacji całego ciała, rozwija równowagę, pomaga wyrazić emocje. Jest także okazją do bezpośredniego kontaktu z innymi, a więc daje możliwość integracji dzieci, wzajemnego poznawania się, zawierania przyjaźni.

Zapisy i pytania należy kierować do Magdaleny Partyki na adres mailowy: m.partyka@dzieciom.pl lub telefonicznie pod nr 882046773.

Galeria zdjęć