Mistrzowie Kuchni Myszki Norki

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym „Mistrzowie Kuchni Myszki Norki”!

Myszka Norka - kucharz

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym „Mistrzowie Kuchni Myszki Norki” organizowanym przez Klub Myszki Norki oraz Salę Zabaw „Fikołki”. Lubisz gotować? Masz swoje ulubione danie lub ulubione składniki? Podziel się z nami swoim pomysłem!

Waszym zadaniem będzie przesłanie przepisu dania obiadowego, a także zdjęć pokazujących jak je przygotowujesz oraz jak ono się prezentuje!!

Uruchomcie swoją kulinarną wyobraźnię i przedstawcie nam swoje eksperymenty obiadowe, w których skład wchodzi cukinia lub bakłażan albo oba te składniki– możecie łączyć różne smaki, produkty znane z mniej znanymi, inspirować się kuchnią świata. Liczymy na wasze oryginalne pomysły, niezwykłe smaki i mistrzowski wygląd. Wasze prace będą oceniane przez jury, w którym zasiądzie m.in. Myszka Norka.

Więcej informacji na stronie Klubu Myszki Norki w zakładce Konkursy.

Czekamy na nadsyłane przepisy do 22 maja. Wyniki zostaną ogłoszone 24 maja na naszej stornie internetowej w zakładce – konkursy.

Wyłonimy  zwycięzców, którzy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez gościa specjalnego Julkę Cymbaluk – II Masterchef Junior w Sali zabaw Fikołki w  Arkadii w Warszawie. Każda nadesłana praca zostanie nagrodzona upominkiem od Klubu Myszki Norki.

Zapraszamy do wspólnego gotowania!

plakat-poprawiony