Kino Myszki Norki

Zapraszamy na Kino Myszki Norki w Kinie Praha w nowej odsłonie!

PRAHA_KINO_WERSJA_WERTYKALNA_RGB-01

Od października zapraszamy na Kino Myszki Norki w Kinie Praha, czyli „Oglądanie, gadanie, działanie” w nowej odsłonie. Pokazy bajek połączone z warsztatami twórczymi będą odbywać się w dwie soboty w miesiącu. Wraz z Myszką Norką obejrzymy ciekawe, emocjonujące bajki, których fabuła stanie się pretekstem do rozmowy o ważnych sprawach, wartościach, ludziach i świecie.

W trakcie spotkań pokażemy nowy polski serial dla dzieci „Rodzina Treflików”. Radośni bohaterowie w każdym odcinku bajki zabierają najmłodszych w podróż do świata pełnego magii i bliskich, codziennych spraw. Serial promuje przyjazną i otwartą postawę wobec innych, zachęca małych widzów do odkrywania świata i pokazuje, że nowa przygoda może czaić się tuż za rogiem. Każdy odcinek serialu zawiera dwie piosenki, które albo stanowią zabawny komentarz do bieżących wydarzeń albo humorystyczne rozwinięcie akcji. Piosenki przybliżają dzieciom różne style muzyczne – od operowych arii, przez poezję śpiewaną po dziecięce kołysanki. „Rodzina Treflików” to pierwsza polska produkcja animowana na szeroką skalę, wykorzystująca technologię wydruku 3D. Serial kierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Treść filmów będzie też inspiracją do działań i zabaw muzycznych, plastycznych i ruchowych animowanych przez Myszkę Norkę. Seans filmowy w połączeniu z warsztatami twórczymi pobudzi zaangażowanie, wyobraźnię i aktywność uczestników, przyniesie dobrą rozrywkę, a dzięki temu usprawni i zwiększy potencjał dziecka!

Pierwszy pokaz już 8 października o godz. 10:00 – link.

Pokazy są bezpłatne dla osób zapisanych. Jedno dziecko może wejść tylko z jednym opiekunem!

Pozostałe osoby – 10 zł.

Czas trwania ok. 1,5 h.

plakat_myszkanorka_600x800px_wybrana