Integracyjne Warsztaty Fotograficzne

Zapraszamy dzieci do zapisów na Integracyjne Warsztaty Fotograficzne we Wrocławiu.

myszka_fotograf

Od 17 listopada zapraszamy na bezpłatne Integracyjne Warsztaty Fotograficzne we Wrocławiu dla dzieci pełno- i niepełnosprawnych. W programie zajęć m.in. podstawy fotografii, zagadnienia z zakresu historii sztuki, zapoznanie z różnymi formami artystycznymi. Rozwiniemy kreatywność oraz indywidualne spojrzenie na świat.

Ponadto celem warsztatów jest integracja dzieci, nauka otwartości i tolerancji, a także uwrażliwienie społeczne zarówno poprzez sztukę, jak i współpracę wewnątrz zróżnicowanej grupy.

Zapraszamy zarówno osoby z własnymi lustrzankami, a także osoby bez aparatów, gdyż będzie możliwość skorzystania ze sprzętu Fundacji, zakupionego dzięki grantowi od Fundacji UPS z siedzibą w Atlancie.

Dla kogo: zajęcia przeznaczone są dla dzieci pełnosprawnych, niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim i/lub niepełnosprawnych ruchowo w wieku 7-13 lat.

Start: 17 listopada 2016 r.

Termin: czwartki w godz. 17.00-18.30

Miejsce: sala nr 16, Zespół Szkół nr 2, ul. Borowska 105, Wrocław

Prowadząca: Agnieszka Rogula, www.magiaportretu.pl

Partner: Fundacja UPS

UPS logo

Zapisy: mailowo u Ewy Letyta: e.letyta@dzieciom.pl
W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, wiek i ewentualną niepełnosprawność dziecka oraz imię, nazwisko, telefon i mail kontaktowy opiekuna, a także informację czy dziecko posiada własną lustrzankę cyfrową.

Zajęcia są bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona!