Integracyjna Szkółka Siatkarska

Zapraszamy dzieci pełno- i niepełnosprawne do zapisów na bezpłatne treningi siatkówki w Warszawie.

myszka siatka mini

Zapraszamy na bezpłatną Integracyjną Szkółkę Siatkarską w Warszawie dla dzieci pełno- i niepełnosprawnych, podczas których dzieci bawiąc się uczą się podstaw gry.

Piłka siatkowa w  Polsce to dyscyplina sportu niezwykle popularna. Dzięki zajęciom w naszej szkółce dzieci mają możliwość poznania podstawowych elementów techniki siatkarskiej, współpracy w grupie rówieśników i doskonałej wspólnej zabawy. Dzięki nabytym umiejętnościom czynnie dołączają do braci siatkarskiej oraz mogą utożsamiać się ze swoimi idolami.

Zajęcia pozytywnie wpływają na rozwój dzieci: dzieci pełnosprawne uczą się tolerancji, wrażliwości i lepiej rozumieją bariery, z jakimi zmagają się ich niepełnosprawni rówieśnicy. Natomiast dzieci niepełnosprawne nabierają pewności siebie, zyskują poczucie akceptacji, pokonują bariery w kontaktach z rówieśnikami i rehabilitują się poprzez ruch.

Dla kogo: zajęcia przeznaczone są dla dzieci pełno- i niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim i/lub niepełnosprawnych ruchowo w wieku 7-12 lat

Start: 1 października 2013 r.

Termin: wtorki w godz. 16.45-18.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 53, ul. Rudzka 6, Warszawa

Trenerzy: Anna Kamińska, Łukasz Łysiak

Zapisy mailowo u Ewy Letyta: e.letyta@dzieciom.pl
W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, wiek i ewentualną niepełnosprawność dziecka oraz imię, nazwisko, telefon i mail kontaktowy opiekuna.

Galeria zdjęć