Czacki Second Stage

Zapraszamy na Czacki Second Stage - koncert charytatywny w LO im. Tadeusza Czackiego.

cssmini

Organizowana każdego lata przez uczniów XXVII LO. im. Tadeusza Czackiego w Warszawie impreza doczekała się w tym roku czwartej edycji. Podczas dwóch dni koncertów 21 i 22 czerwca zagrają i zaśpiewają dla nas najlepsze zespoły i utalentowani soliści z warszawskich liceów i uczelni, wyłonieni w trakcie trwających cały maj przesłuchań.

Celem Festiwalu jest ofiarowanie ambitnym uczniom liceów szansy rozwijania zainteresowań i pasji, co w praktyce oznacza dla nich możliwość zaprezentowania swoich talentów muzycznych na prawdziwej scenie. Pierwszy koncert, w 2010 roku został bardzo przychylnie przyjęty przez publiczność.

Na deskach CSS-owej sceny pojawi się w tym roku 35 wykonawców, w tym takie wschodzące gwiazdy jak: Hollow Quartet, Animal Bar, The Unicorns, Mind Revision, Funky Szayka, 5 koron, Heckler. Reprezentują oni przeróżne gatunki – od jazzu po metal, dzięki czemu każdy koncertowicz będzie miał okazję wyszaleć się w rytmach ulubionej muzyki.

Koncert jest charytatywny i cała kwota uzyskana ze sprzedaży wejściówek, CSS-owych koszulek oraz zebrana do puszek zostanie przekazana na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Ponadto na najmłodszych czekać będzie Myszka Norka z zabawami i atrakcjami, pokaz Integracyjnego Zespołu Tanecznego Norka’Dance, prezentacja umiejętności uczestników Integracyjnej Szkółki Piłkarskiej oraz konkursy ekologiczne „Zielona Bateria”. Natomiast rodzice rozegrają mecz piłki nożnej przeciwko drużynie licealistów.

Na spragnionych i zgłodniałych czekać będzie świetnie zaopatrzony grill bar. Ogródek restauracyjny zorganizowany zostanie na świeżym powietrzu, gdzie będzie można również wypocząć na wygodnych leżakach lub wziąć udział w rozgrywkach sportowych. Dzięki ustawionym na szkolnym placu telebimom z transmisją „na żywo” będzie można swobodnie cieszyć się wszystkimi tymi atrakcjami, nie opuszczając ani jednego kawałka.

Koszt wejściówki : 5 zł

Pełen line-up dostępny jest na stronie www.koncertcss.pl.

css

Galeria zdjęć